اعلان کاریابی 6 بست رتبه پنجم

rahyab
چهارشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۳:۴۱
اعلان کاریابی

Publish Date

Closing Date

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به منظور تطبیق اهداف امارت اسلامی افغانستان در عرصه ایجاد اداره سالم و سپردن کار به اهل آن، به تعداد شش(6) بست کمبود رتبه پنجم(5) ریاست های آمادگی مبارزه با حوادث ولایت کابل، میدان وردگ، لغمان، پکتیکا، زابل و بادغیس خود را جهت استخدام کادر مسلکی از طریق رقابت آزاد از تاریخ .... الی مدت ده روز کاری به اعلان کاریابی گذاشت.
بنا، داوطلبان واجد شرایط جهت شامل شدن در پروسه امتحان، می‌توانند جهت دریافت، معلومات و شرایط استخدام فورم درخواستی و رهنمود درخواست به وبسایت(https://www.andma.gov.af) این وزارت مراجعه کرده و یا هم در مرکز از آمریت استخدام ریاست منابع بشری وزارت و در ولایات از ریاست های آمادگی مبارزه با حوادث ولایت مربوطه اخذ کرده و پس از خانه پوری فورم مذکور همراه با اسناد دست داشته شان، قبل از ختم تاریخ معینه درمرکز به آمریت استخدام و در ولایات به ریاست مربوطه فورم و اسناد خود را تسلیم نمایند.
رهنمود بست های سوم الی پنجم خدمات ملکی
فورم کاریابی
لایحه وظایف مدیریت روابط 
لایحه وظایف مدیریت وقایه 
لایحه وظایف مدیریت ارزیابی خسارات

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۳:۱۶
Background image
یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۰:۴۳
Background image
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .